KONST / Litografier / Litografi 8271397
*
nr 827 1397
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Litografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stadsbild, motivets mått: 26 x 20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2013
kl 18:43:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 14:12:46
1
Vinnande bud
20/5 13:29:55
2
200 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier mikael kihlman stadsbild svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
nr 827 1397
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Litografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stadsbild, motivets mått: 26 x 20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/5 14:12:46 | 1 | Vinnande bud |
| 20/5 13:29:55 | 2 | 200 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier mikael kihlman stadsbild svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



